תכנון מדרגות כך תוכלו לבצע את זה נכון

תוכן עניינים

מדרגות הן הכלי היעיל ביותר שמסייע לנו לעלות קומות בבתים פרטיים, כאשר מעליות ברוב המקרים אינן נמצאות על הפרק. אך מלבד היותן כלי יעיל לעלות בין קומות, המדרגות יכולות להיות גולת הכותרת של הבית כולו – והן יכולות לסייע לעצב אותו ברמה הגבוהה ביותר. יתרה מכך, תכנון מדרגות בצורה יעילה יכול לסייע בשיפור הבריאות של כל בני המשפחה המשתמשים בהם על בסיס יומיומי. כך שאם אתם רוצים לדעת בדיוק כיצד לתכנן את המדרגות בדירה שלכם, אנו כאן על מנת להוריד מכם את האחריות ולספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר. 

משרד אדריכלים בל אהרוני יהפוך את גרם המדרגות בבית שלכם לפנינה אמיתית, כזאת שאף אחד מהאורחים לא יוכל להישאר אדיש אליה. כך שתוכלו להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה מכל היבט אפשרי – בין אם מדובר על ההיבט העיצובי של הדירה או על ההיבט הפרקטי שאמור לסייע לכם לעלות לרדת במדרגות בקלות.

תכנון מדרגות – כך מתחילים לעשות זאת


לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי תכנון של מדרגות איננו דורש מחשבה מרובה, אך בפועל תמונת המצב שונה לחלוטין. תכנון מדרגות מחייב את האדריכל לשים לב ללא מעט אלמנטים שונים, על מנת להוציא מהלימון לימונדה – ולא לגרום למצב שבו המדרגות יהפכו להיות מטרד. המדרגות חייבות להתאים לסגנון של בעל הבית, כמו שאמרנו הן הולכות לתפוס נפח משמעותי מאוד בבית – ולכן אי אפשר להקל בהן ראש.

אז איך בדיוק מתחילים לתכנן מדרגות? קודם כל צריך להבין מה התקציב שעומד לרשותו של בעל הבית לטובת הקמת המדרגות. כיום קיימים סוגים שונים של גרמי מדרגות כאשר לכל גרם מדרגות יש את תג המחיר שלו, ולפיכך צריך לבצע התאמה ראשונית בין התקציב ובין גרם המדרגות האידיאלי. בעל הבית מצידו צריך להבין כי הוא חייב להקציב תקציב לטובת רכישת המדרגות, על מנת שהוא לא יגיע למצב שבו הוא משלם הרבה יותר ממה שהוא תכנן.

לאחר שיש תקציב מוגדר מראש, ניתן להגיע למצב שבו ניתן להתחיל לתכנן את המדרגות. לבחור את המדרגות המתאימות ביותר לחלל שבו הן אמורות להיות מוצבות, זוהי כבר המשימה של האדריכל שמלווה את הפרויקט. רוצים לדעת שאתם מקבלים את המדרגות שמתאימות לכם? בל אהרוני היא אשת המקצוע שלכם, אדריכלית מנוסה ומיומנת שתדע לסייע לכם לבחור את גרם המדרגות שמתאים לתקציב ולבית שלכם כמו כפפה ליד.

כיצד תכנון מדרגות יסייע לשמירה על הבריאות של בני הבית?


זה לא סוד כי כאשר אנשים מתבגרים, הם מתקשים לבצע פעולות שונות שאותן הם היו עושות בקלות בצעירותם. אחת מהפעולות הבסיסיות ביותר שאנשים מבוגרים אינם יכולים לבצע בקלילות זה כמובן לעלות במדרגות באופן אינטנסיבי. מהסיבה הזאת חשוב מאוד שלא להקל ראש בנושא של תכנון מדרגות, בטח כאשר כל אחד מבני המשפחה צפוי לעלות ולרדת במדרגות כמה פעמים בכל יום. תכנון נכון של המדרגות יסייע לכך שהעלייה והירידה בהן תהיה קלה יותר, כך שגם אנשים מבוגרים יוכלו לעשות זאת בצורה פשוטה יותר.

מהסיבה הזאת כאשר מבצעים תכנון מדרגות חשוב מאוד לעשות זאת עם אדריכל מנוסה ומקצועי. איש מקצוע שתוכלו להיות בטוחים שיעשה כל מאמץ על מנת להתאים לכם את המדרגות המושלמות עבורכם. זה כמובן מתחיל בעיצוב של המדרגות, אך זה לא מסתיים רק שם – זה ממשיך בכך שהן יהיו נכונות עבורכם ועבור כל בני המשפחה. דבר שאי אפשר להקל בו ראש!

מהן הסכנות בתכנון מדרגות באופן עצמאי?


לא מעט אנשים מחליטים לתכנן את המדרגות בבית הנוכחי או בבית העתידי שלהם באופן עצמאי. מדובר על החלטה משמעותית מאוד שיכולה להביא איתה גם יתרונות וגם חסרונות. היתרונות הם ברורים לכולם, אך חשוב מאוד שאותם אנשים יכירו את החסרונות על מנת שהם יוכלו לדעת שהם עושים החלטה שהם שלמים איתה לחלוטין. אז מהן הסכנות של תכנון מדרגות ללא איש מקצוע?

קודם כל חשוב מאוד לדעת היכן למקם את המדרגות בדירה, כך שהן לא יתפסו יותר מידיי שטח – אך באותה נשימה יהיה ניתן להשתמש בהן בצורה פשוטה. אנשים מן השורה אינם מגיעים עם הידע המקצועי שיכול לסייע להם לבחור את המקום המושלם, כך שפשוט ברוב המקרים האנשים יבחרו את המיקום הלא נכון – דבר שבסופו של יום עשוי להתברר כטעות.

בנוסף קיימים לא מעט סוגים של מדרגות, וכל אחד צריך לבחור את גרם המדרגות הנכון ביותר עבורו ועבור הבית שלו. אך מה לעשות שרוב האנשים יבחרו את גרם המדרגות האידיאלי רק על סמך המראה שלו? מהסיבה הזאת מוטב שתפנו לאדריכל מקצועי שיהפוך את הבחירה לקלה יותר ויסביר לכם בצורה ישירה איזה גרם מדרגות יהיה הפרקטי ביותר עבורכם מכל בחינה אפשרית.

תכנון מדרגות ברמה הגבוהה ביותר עושים עם בל אהרוני


רוצים לדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר מתחילת הדרך ועד סופה? משרד אדריכלים בל אהרוני הוא המקום הנכון ביותר עבורכם. צוות המשרד יסייע לכם לבחור את המדרגות הטובות ביותר עבורכם, כל זאת לאחר בחינה מדוקדקת של הפרויקט ושל התכנון העתידי שאותו אתם מוציאים לפועל.

מדוע כדאי לכם לבחור דווקא במשרד אדריכלים בל אהרוני? ראשית אתם תקבלו את המחירים הטובים ביותר, כך שתוכלו לצאת מרוצים מהבחינה הזאת. לא מעט אנשים מוותרים על שירות של אדריכל רק בגלל העלויות הכספיות, עם משרד אדריכלים בל אהרוני לא תצטרכו לוותר. בנוסף המשרד מגיע עם קבלות מוכחות בתחום, כך שאנו נשמח לשתף אתכם בפרויקטים שונים שהוצאנו אל הפועל בחודשים האחרונים.

שתף פוסט

עוד מאמרים

הדרך להגשמת החלום העיצובי שלכם מתחילה כאן

קטגוריות

פוסטים קשורים